Genel

BERBER DEĞİŞTİRMEK İÇİN 5 NEDEN

Ana Sayfa – Blog – Berberi değiştirmek için 5 neden
Özellikle aynı berberde başka bir ustaya geçmek istiyorsanız, ustanızın hizmetlerinden vazgeçmek kolay bir iş değildir. Ancak bazen, sonuçlar beklentilerinizi karşılamıyorsa, böyle bir konuşma basitçe gereklidir. Bugün berberinizi değiştirmeniz için 5 nedenden bahsedeceğiz.

Berberi değiştirmek için 5 neden

saç kesimi kalitesi
Burada kuaförlük dehası olmanıza gerek yok: büyük olasılıkla, saç kesiminin kalitesi düşükse, aynı berbere ikinci kez gitmeyeceksiniz. Örneğin, ustaya belirli ve net bir istekle geldiyseniz, ancak aynada tamamen uygunsuz bir sonuç gördünüz. Her seferinde saç kestirmeye gitmelisiniz, ödediğiniz parayı ve harcadığınız zamanı tam olarak alacağınızdan emin olarak.

Müşteriye karşı tutum
Berber seninle her konuyu tartışmak zorunda değil ama onunla konuşurken kendini rahat hissetmelisin. Kendiniz düşünün: Ayda en az birkaç kez koltuğunda geçiriyorsunuz, bu kişi kişisel alanınızda ve ona görünüşünüzle güveniyorsunuz. Bir berbere gitmek sadece saç kesimi ile ilgili değil, aynı zamanda izlenimler, rahatlık ve iletişim ile de ilgilidir, bir usta seçerken bunu unutmayın.

düzensizlik
Berberinizin çalışma alanının nasıl düzenlendiğine dikkat edin. Aletlerini düzenli tutamıyorsa, saç kesiminin sonuçlarının uygun olması oldukça olasıdır. Ustaların kişisel eşyalarının üzerinden geçebileceğiniz veya yerde zamanında dökülmemiş tüyleri fark edebileceğiniz berberler var. Bu aynı zamanda saç kesimi izlenimini de büyük ölçüde etkiler.

“İnovasyon” eksikliği
Güzellik sektörü de hayatımızın diğer alanları gibi hızla gelişiyor. Artık hemen hemen her ürünü kendiniz sipariş edebilir ve sabah kahvenize giderken çıkış noktasından teslim alabilirsiniz. Berber dükkanının size eşit derecede modern koşullar sağlaması harika olacaktır: kartla ödeme, bir haberci aracılığıyla veya web sitesinde saç kesimi için randevu alma vb. Herhangi bir hizmeti sipariş etmek için bir telefon görüşmesi yapmak, bir cevap ya da randevu için uzun süre beklemek, değişiklik yapmadan nakit hazırlamak zorunda kaldığınız günler çok geride kaldı.

amatörlük

Bir berber için profesyonellik sadece duvarları süsleyen sertifikalar ve diğer “”kabuklar”” değildir. Bir kişinin işinde ne kadar iyi olduğunu, büyük olasılıkla ilk iletişimden anlayacaksınız. İşini yeterince yüksek düzeyde biliyor mu? Size ne kadar güncel tavsiyeler veriyor ve isteklerinizi ne kadar dikkatle dinliyor? Mümkün olan en iyi sonucu elde edeceğinden emin mi?

Parasını ödediğiniz her hizmetin en yüksek kalitede olması gerektiğini ve daha azıyla yetinmemeniz gerektiğini unutmayın. Yıldızlar istenen sonuçlar, hoş iletişim ve davetkar atmosfer açısından “uyuma ulaşana” kadar ustaları ve berberleri değiştirmekten korkmayın. Bir berberi ziyaret ettikten sonra, sadece güncellenmiş bir saç modeli ile değil, aynı zamanda harika bir ruh hali ile, iyi dinlenmiş ve pozitif enerji ile yeniden şarj edilmiş olarak ayrılmalısınız.

Şevketsümer, 142. Cd. No:2, 33020 Camili/Akdeniz/Mersin

05328023365

info@berberrus.com